Nejnovější recenze ze sekce Sporttestery

Ověřený zákazník hodinky-365.cz David z Budějc

Přidáno: 29. ledna 2024

Zakoupeno v hodinky-365.cz

Je to jak se říká, dost muziky za ty peníze. Outdoorové hodinky s fitness funkcemi. Kompas, výškoměr, barometr a taky třeba východy a západy slunce a fáze měsíce. GPS, měření kroků, pater, tepu, spánku... Spousty statistik v aplikaci, možnost konfigurovat zobrazené údaje. Slušná výdrž baterie, dobrá základní čitelnost bez nutnosti přisvěcovat. (S horším zrakem jsou už texty méně čitelné.) Pohodlný řemínek, škoda, že jsem si je nekoupil už dříve.

Přidáno: 26. ledna 2024

• vybavení, baterie, cena

Ověřený zákazník Alza.cz Mirex

Přidáno: 18. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• skvělý AMOLED displej (prefektně čitelný pro mé běhání spíše večer)
  • všechny důležité bežecké metriky
  • lehké a pohodlné při spaní i denních aktivitách
  • perfektně sedí i na menší zápěstí (obvod 15cm)
  • oproti nejvyšším modelům chybí mapy a některé metriky (stamina, skóre vytrvalosti, skóre do kopce, chronická zátěž)
  • displej je zakřivený a náchylný na poškrábání (zatím se mi podařilo jej nepoškrábat, ale choulostivé to bude) - asi je řešením nějaká ochranná fólie, i když já nejsem jejím přiznivcem (spíše chci používat věci, tak jak jsou)
  • menší výdrž baterie u normální verze oproti 265s (oproti Forerunneru 45s, které jsem měl předtím, je ale citelné zlepšení) - myslím, že i s každodenními aktivitami se dostanu na více než týden, což je pro mě dostačující

Při výběru nových sportovních hodinek jsem trávil hodiny na internetu pročítáním recenzí a diskusních fór. Do užšího výběru se dostaly Forerunner 255, 265 a 955. U 955 jsem se bál velikosti, protože mám spíše menší zápěstí (obvod 15cm), ale později jsem zjistil, že je to obava vskutku lichá. Zpětně bych je možná vzal. Výhodou jsou mapy a kompletní metriky. Transreflektivní displej mi nevadí. Nakonec jsem se ale rozhodoval mezi 255 a 265 s tím, že u 265 mě uhranul AMOLED displej, ale byly dlouho mimo můj hledáček zejména kvůli ceně. Na Alze se ale objevily rozbalené za dobrou cenu (asi o 600Kč dráž než 255 Music) a to mě donutilo se rozhoupat a koupit je. Displej je perfektní, oproti 255 mají navíc zkratky, připravenost k tréninku (výborná metrika) a více místa na hudbu (8GB). Všem doporučuji jít spíše do většího modelu, ty "s" modely mi připadají spíše hračkoidní a zejména u 255 zvládnou zobrazovat pouze 6 polí, oproti 8 během aktivity. S hodinkami se zatím jen seznamuji, ale už si mě získaly.

• výdrž akumulátoru
  • datum vidím i bez brýlí
  • GARMIN pay
  • GPS
  • lehké
  • hudba

- kroky, patra, spánek, apod. - nelze brát vážně, hódně orientačně, ale kvůli tomu je nemám

Garmin Instinct Crossover Solar Tactical Edition

Garmin Instinct Crossover Solar Tactical Edition

Ověřený zákazník Alza.cz Pavouk

• Hodně funkcí
  • Docela odolné
  • Výdrž baterie
  • Opravdové ručičky
  • Zatím 10 dnů v provozu a baterie nabitá na 50%
  • Ručičky ukazují přesně i při práci s příklepovou vrtačkou
  • Pásek vypadá jako od hodinek za 200Kč z tržnice (tenký, nevypadá že snese nějaké zatížení, spíše že se přetrhne i sám od sebe)
  • Působí celkově jako levné hodinky z tržnice
  • Nepřehledné menu
  • Nepřehledná aplikace v mobilu
  • Solární nabíjení je spíše marketing než reálná funkce

I přes negativa, jsem spokojen.

Suunto Vector

Suunto Vector

Ověřený zákazník EasySport.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v EasySport.cz

Vynikající analogové univerzální hodinky - dlouhá výdrž baterie (víc jak rok)

North Edge ALPS

North Edge ALPS

Ověřený zákazník Northedge.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. ledna 2024

Zakoupeno v Northedge.cz

Naprostá spokojenost, musím uznat ze pasek na hodinkách je fakt Super.

Přidáno: 9. ledna 2024

• Jako nastupce FR245 rozhodne krok dopredu
  • Barometr

Přidáno: 8. ledna 2024

• Má vše, co jsem chtěl

Ověřený zákazník Alza.cz Radek

Přidáno: 8. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Kvalitní sporttester s mnoha funkcemi. V téhle kategorii jsem vybíral podle ceny a dopředu věděl, že chci Garmin, protože od nich mám další zařízení (Edge 530) a už jsem jedny hodinky dřív měl (735XT, rozmlátil jsem mu display na ferratě; manželka má FR 35). Zvažoval jsem ještě Forerunner 55 a asi by mi stačil, tady je navíc barometr a pár pokročilejších vychytávek v datech (jsem data freak). Umí to nějak hudbu, ale nevím jak, nikdy mě to nezajímalo. Hodinkám se nedá moc co vytknout, co se funkce týče. Připojení k senzorům je bezproblémové, k mobilu pro synchronizaci dat taktéž. Display mi přijde v pohodě. Výdrž na baterku je normální, netestoval jsem dlouhou aktivitu, ale bude to cca týden běžné činnosti, jak inzerováno. Dobíjím při večerní hygieně, bohatě ta půlhodina stačí (mám cca 2h záznamů aktivit denně). Očekávám standardní garmin problémy se software, ale zatím se nic neobjevilo. Jediná výtka k tomuto modelu je asi horší vzhled - mám šedou verzi a žádnou parádu k obleku to tedy neudělá. Za cenu, kterou jsem zaplatil, ale nic lepšího není a jde mi jen o funkci, vzhled neřeším.

Garmin Forerunner 965

Ověřený zákazník Helvetia hodinky David J.

Přidáno: 7. ledna 2024

Zakoupeno v Helvetia hodinky

• Amoled
  • Vydrz kolem 20 dni
  • Oproti fenixum, epixum jsou lehci
  • Turisticke mapy čr
  • Dobra cena
  • Garmin pay
  • Nekryte sklo displeje lze snadno poskrabat, coz jsem vyresil krytem na hodinky z aliku.

Chtel jsem puvodne fenixy, pak jsem se dival na instincty, nakonec jsem narazil na tyhle forerunnery 965 a měl jsem jasno.

Hodinky zastanou podobnou praci jako drazsi fenixy a maji na ukor vydrze mnohem krasnejsi displej, ktery diky gorilla glass eliminuje odrazy natolik, že je krasně čitelny i na přimem slunci.
Nevyhoda je akorat to, že luneta neni vystoupla, je na stejne urovni jako sklo, což čini to sklo nachylnejsim na oderky, ale to jsem vyresil krytem na hodinky.

Jedine co mi chybi je vyrizovani tel. hovoru, ktere jsou akorat na modelech venu a ty jsem nechtěl, jelikož jsou male na mne.

Coros Pace 2

Coros Pace 2

Ověřený zákazník hodinky-365.cz Michal

Přidáno: 5. ledna 2024

(naposledy upraveno 5. ledna 2024)

Zakoupeno v hodinky-365.cz

Po asi 14 dnech používání se zadrhlo kolečko na hodinkách, kterým prakticky všechno ovládáte. Nelze s ním otáčet. Kdyby se to stalo po 2 letech, tak si řeknu ok, ale po 14 dnech? Měl jsem o kvalitě této značky lepší mínění. Další nešvar je neexistence českého manuálu. Angličtinu umím velmi dobře, ale stejně vůbec netuším, co jsou mnohé funkce například u běhání a pak to musím různě složitě googlit. Posledním mínusem je krátký pásek. Jsem ektomorf s úzkým zápěstím a malou rukou a přesto hodinky přes ruku i s plně nataženým páskem téměř nejde nasadit. Hodinky jsem koupil především na běhání, ale zde bohužel nemohu hodnotit, protože odešly do věčných lovišť již po 14 dnech.

Zakoupeno v Alza.cz

nemohu hodnotit,byl to dárek pro 3 osobu,prostě se mi líbily.

Ověřený zákazník KOBRAS RUNLAB Lenka K

Zakoupeno v KOBRAS RUNLAB

• Celková spokojenost. Ráno vás vítají, doporučí trénink, večer se uspí. Vydrží. Velký displej a písmena. Krásný design vzhledu displeje. I přes velikost jsou na úzkém zápěstí pohodlné. Hodně funkcí. Přehledné, intuitivní ovládání. Předchozí verze hodinek Forrerunner 735 XT. Top hodinky pro běžce.
  • Funkce GOLF na hodinkách pro běžce se mi zdá zbytečná.

Ověřený zákazník SkiAndBike.cz Robert

Zakoupeno v SkiAndBike.cz

• Nejlepší hodinky od Garmin

Ověřený zákazník hodinky-365.cz Mates

Přidáno: 3. ledna 2024

Zakoupeno v hodinky-365.cz

Moje první hodinky od GARMINU a naprostá spokojenost
- velká výdrž baterie

Ověřený zákazník SkiAndBike.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. prosince 2023

Zakoupeno v SkiAndBike.cz

• Kvalitní displej.
  • Poměrně dlouhá výdrž baterie.
  • Bohatá výbava sportovních a zdravotních režimů.
  • Jednoduché a spolehlivé propojení s telefonem.
  • Kvalitní zpracování.
  • Kombinace ovládání tlačítky a dotykovým displejem.
  • Snad jen, že chybí přímé telefonování z hodinek.

S hodinkami jsem velmi spokojen, jsou kvalitně zpracovány (prostě Garmin), propojení s telefonem je stabilní, mnoho funkcí a další je možno nahrát přímo do hodinek pomocí aplikace.

Garmin Instinct 2S Solar Surf Edition

Garmin Instinct 2S Solar Surf Edition

Přidáno: 28. prosince 2023

• Předčily očekávání
Garmin Forerunner 45S

Garmin Forerunner 45S

Přidáno: 27. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Elegantní a plní svoji funkci (záznam informací o běžeckých aktivitách).

Přidáno: 27. prosince 2023

Zakoupeno v hodinky-365.cz

• produkt je výborný a doprava taky výborná

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25