Beurer PM 18

Odolnost proti vodě
50 m

• , zakoupeno v Váhy a tukoměry

• nemají aplikaci do telefonu, aby ukazovaly co potřebuji, mám BlackBerry a žádná aplikace na fitness náramky mi do ní nejde nainstalovat
    • jsou hezké a nastavení není zase tak složité jak jsem se bála
    • funkce krokoměru i měření tepu
    • první dodané hodinky byly nefunkční což mi dost zklamalo protože jsem je vybírala dlouho a moc jsem se na ně těšila, reklamaci ale obchod vyřídil dost rychle, vyměnil mi je za nové a tak už se z nich můžu konečně radovat :)

Jsou hezké , mají funkce co potřebuji a ve slevě nebyly zase tak drahé.

• , zakoupeno v K24.cz

• Splňuje co jsem očekával.

Uvedené hodnoty splňuje.
    Dobrá cena-doporučuji.

• , zakoupeno v K24.cz

• Díky českému návodu perfektní.

Z důvodu možných variant naměřených hodnot

Odolnost proti vodě
50 m

Beurer Sportovní hodinky PM 18 jsou ideální pro pěší turistiku nebo chůzi.

Nejsou vhodné pro dynamické sportovní aktivity protože měřerní pulzu probíhá pomocí prstového dotykového snímače, což je např.při pohybu dost obtížné. Hodinky tedy slouží k monitorování srdeční frekvence s přesností EKG a obsahují také krokoměr.

Měření pulzu -manuálně stisknutím dotykového senzoru na hodinkách, snímač je na zadních straně hodinek (Bez hrudního senzoru (pásu).

Hodinky jsou vodotěsné do 50m a mají zvukový alarm.

Funkce pro puls

Měření srdeční frekvence s přesností EKG

Blikání symbolu pro srdeční frekvenci během měření

Možnost nastavení individuální tréninkové zóny

Akustický a vizuální alarm při opuštění tréninkové zóny

Spotřeba kalorií v kcal (na základě rychlosti chůze nebo běhu)

Spalování tuku v g (gramy)

Návrh tréninkové zóny

Signál tlačítek

Stopky

Časovač s odpočítáváním

Nastavení:

Pohlaví, hmotnost, tělesnávýška, rok narození

Volba měrných jednotek

Maximální srdeční frekvence

Délka kroku při chůzi a běhu

Citlivost snímače pro počítání kroků

Balení obsahuje:Přístroj

Baterie

Kompletní CZ návod

• , zakoupeno v Váhy a tukoměry

• jsou hezké a nastavení není zase tak složité jak jsem se bála
    • funkce krokoměru i měření tepu

Jsou hezké , mají funkce co potřebuji a ve slevě nebyly zase tak drahé.

• , zakoupeno v K24.cz

• Splňuje co jsem očekával.

Uvedené hodnoty splňuje.
    Dobrá cena-doporučuji.

• , zakoupeno v K24.cz

• Díky českému návodu perfektní.

Z důvodu možných variant naměřených hodnot

• , zakoupeno v CZC.cz

• Zboží nemá závady a funguje dle deklarovaných parametrů

Celkově je zboží velmi dobré

• , zakoupeno v svetpristroju.cz

• obsahuje hodiny, budík, krokoměr (nastavení délky kroku přepočítává na km), tep
    • lépe vysvětlený nastavování tras a zón, návod ve sl

• , zakoupeno v hodinky-sport.cz

• Dobrá cena. Měření TF perfektní.
    • Nevím.

Dobrá cena. Měření TF perfektní.

• , zakoupeno v Huramobil.cz

Vše zatím funguje dle specifikace, příjemné na nošení.

• , zakoupeno v hodinky-sport.cz

• nevhodné pro může, příliš malé

neodpovídající mým předtsvám - malé !!!

• - cena odpovídá kvalitě
    • - funkce, průměrná rychlost, měření vzdálenosti a další, fungují dobře
    • - měření tepové frekvence bez nutnosti hrudního pásu
    • - senzor pro měření tepové frekvence není z nejcitlivějších, někdy je nutno měření několikrát opakovat, ale může to být také způsobeno mou nešikovností

Velmi příjemné hodinky s jednoduchým ovládáním, moho vřele doporučit

• , zakoupeno v hodinky-sport.cz

• Hodinky mají všechny deklarované funkce
    • Dobře sedí i na malé dámské ruce