TomTom Runner 2

50 m

• , zakoupeno v MALL.CZ

+ velice jednoduché ovládání

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• Výhodou je čeština, jednoduché ovládání.

• jednodušší používat

Odolnost proti vodě
50 m

Sporttester TomTom Runner 2 Cardio + Music v sobě spojuje všechna pozitiva předchozích modelů, tedy samostatného modelu Cardio a modelu Music. Dokáže nejen přesně měřit srdeční tep v reálném čase, ale je vybaven i interním úložištěm s kapacitou 3GB, které dokáže pojmout až 500 písní.

Mimo to měří údaje jako rychlost, tempo, spálené kalorie a další. A to u několika různých sportů (běh, plavání, cyklistika, cvičení v posilovně,...). Díky tomu je tento model oblíbený u náročných amatérských sportovců a stává se nezbytností u sportovců profesionálních a jejich trenérů.

Sporttester lze synchronizovat pomocí technologie Bluetooth s chytrými zařízeními přes aplikace zaměřené na běh nebo obecně na sport. Pro spárování hodinek s nejnovější verzí aplikace TomTom MySports musí Vaše mobilní zařízení podporovat Bluetooth 4.1.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

+ velice jednoduché ovládání

• - vodotěsné
    • - měření tepové frekvence
    • - zaznamenání sportovních aktivit
    • - na software se dá zvyknout
    • - řemínek, pořád praská během 2 let 3-tí řemínek za 700,-
    • - špatné uchycení do řemínku, nejde koupit jiný typ řemínku z důvodu ovládacích prvků hodinek
    • - výdrž baterie, po každé sportovní aktivitě nutno dobít

Za mě, první a poslední tomtom hodinky, když připočtu řemínky, tak za tu cenu u konkurence koupíte daleko lepší hodinky.

• 3600,- pro mne prijatelna cena za tento pokus o sportovni hodinky.
    • Koupeno jen pro moznost navigace po predem nahrane gpx trase, vzal jsem cardio, tech 500 navic mi nevadilo.
    • Okamzite poskrabane.
    • Bez zapnute gps v telefonu hodinky nesparuju, ted mi prijde, ze ani bez zapnuteho netu. Ale to zas tak nevadi, po pripojeni k pocitaci, je vse hned hotovo.
    • U budiku nejde vypnout zvuk!!! Procetl jsem spousty for a lide na to nadavaji od sameho zacatku co byly hodinky vydany. Takze tleskam firme za tak brutalni ignorovani zakazniku.

Ve zkratce: Koupeno pro navigaci, ta je a funguje, to ze jsem je doskrabal hned prvni den je moje chyba, za to 80%. Nejde vypnout zvuk budiku, to je takove nepochopitelne plivnuti vsem do tvare, takze 70%.

Dlouze: Pouzivam na behani a kolo. Za 3600 mi to prijde "na hranici prijatelnosti" (osobni nazor), nad kterym vyrobce davno zlomil hul - to je fakt. Koupeno pro vyuziti navigace - takze spokojenost. Uz ted vim, ze mi dlouho nevydrzi, jsou spis pro "bavlnkove" zachazeni, mereni kroku, spanku, klidovych tepu, na behani ve meste - pro mne zbytecne. Pro lidi v kanclu, ve fitku a mereni zvysujiciho se tepu pri piti piva idealni.
    Je treba na ne davat pozor, hned jsem je poskrabal a to jeste doma. Nejsou to zadne drzaky s odolnou konstrukci, to je treba mit na pameti. Jak jsou odolne na otresy pri enduru budu vedet az po sezone :)

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• Výhodou je čeština, jednoduché ovládání.

• jednodušší používat

• GPS
    • cena/výkon
    • synchronizace s PC a telefonem
    • Rychlé vybíjení při běhu a přehrávání hudby

Vybral jsem si variantu cardio + music, kvůli možnosti měrění srd. tepu bez hrudního pásu a taky přehrávání hudby za běhu (bruslích, v posilovně apod.)
    Bohužel při tom dochází k rychlému vybíjení, proto je třeba kontrolovat stav baterie a častěji dobíjet.
    Hodinky požívám 2 měsíce jsem celkově spokojený a v poměru cenu/výkon jsme vybral myslím nejlepší variantu.
    Lze požít na mnoho aktivit ne jen na běhaní.

• , zakoupeno v Hodinky.cz

Hodně funkcí, dobrá cena.

• GPS
    • propojení s mobilem a PC
    • jednoduché, pevné, odolné, voděodolné
    • vzhled
    • nastavění několik aktivit
    • při aktivitě se rychleji vybíjejí
    • dobíjení přes PC
  • , zakoupeno v hifi24

• Je to co potřebuji pro svou kondici
    • žádné proti nemám

Velmi dobrý a relativně levný. Pro amatéra přímo luxusní.

• Vcelku přesné měření tepové frekvence
    • Čeština
    • Přehledné a jednoduché ovládání
    • Hezký vzhled
    • Chvíli mi trvalo zvyknout si na zapínání

Tyto hodinky jsem vybíral především kvůli integrovanému měření tepové frekvence, která je zatím vcelku přesná. V dané cenové relaci to pro mě byla jasná volba a nelituji jí.