Suunto Vector

Suunto Vector je průlomovým modelem řady sportovních přístrojů Suunto. ...
5 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka EasySport.cz

Do týdne • Více variantZdarma96 % • 3 040xDalší informace

Suunto Vector je průlomovým modelem řady sportovních přístrojů Suunto. ...

Odolnost proti vodě
Barometr
Stopky
Cyklistika

• , zakoupeno v EasySport.cz

Vynikající analogové univerzální hodinky - dlouhá výdrž baterie (víc jak rok)

• , zakoupeno v GLOBAL – SPORT

stejný typ hodinek mi vydržel 18 let

• , zakoupeno v HUDYsport a.s.

• Koupila jsem je příteli k vánocům, užívá jsem skoro 2 roky a zatím s nimi nebyl problém. Fungují tak jak mají.
    • Asi byli dlouho na nějaké pobočce, protože asi po měsíci jsme museli kupovat novou baterku, kterou ale naštěstí měli na obchodě skladem. Zarážka na řemínek po roce praskla a nejde objednat sólo, pouze s celým řemínkem

Hodinky umí přesně to co se od nich čeká.

Odolnost proti vodě
Alarm / budík
Barometr
Stopky
Cyklistika

Hodinky mají uživatelem vyměnitelná baterie, indikátor stavu baterie, kalendář naprogramovaný až do roku 2089.
Funkce výškoměru: rozsah -500m až 9000m s přesností 5m, vertikální rychlost, diferenční měření, logbook, paměť historie, kompenzace teploty, alarm nadmořské výšky
Funkce barometru: absolutní barom. tlak, tlak na hladině moře
Funkce počasí: ukazatel tendence, paměť počasí 4 dny, teplota
Funkce kompasu: kompas je vybaven bublinkou (vodováhou), rozlišení zaměření 1st. sledování azimutu, nastavení deklinace

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 88xDalší informace
Do týdne • Více variantDárekZdarma94 % • 7 735xDalší informace

• , zakoupeno v EasySport.cz

Vynikající analogové univerzální hodinky - dlouhá výdrž baterie (víc jak rok)

• , zakoupeno v GLOBAL – SPORT

stejný typ hodinek mi vydržel 18 let

• , zakoupeno v HUDYsport a.s.

Hodinky umí přesně to co se od nich čeká.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 88xDalší informace
    Do týdne • Více variantDárekZdarma94 % • 7 735xDalší informace

• Lehké, dostatek funkcí
    • Chybí podrobný český návod

Docela dobrý, poměr a cena
    Ještě si na ně zvykám

• Nikde jsem se nedočetl zda-li mají dodinky vůbec datumovku a den v týdnu

průměr

• , zakoupeno v Hodinky.cz

Přístroj nesporně praktický,pěkně vybavený.Příjemný na nošení.Funkce ,které potřebuji k bezpečnému pobytu v přírodě podle očekávání,za velké mínus považuji však absenci českého manuálu-jsme přeci v Česku :-)

• , zakoupeno v HUDYsport a.s.

• lehké přehledné dobře vypadají
    • zatím ne

doporučuji turistům i sportovcům

• , zakoupeno v amio.cz

• funkce, přehlednost, jednoduchost
    • kvalita plastového těla hodinek, tlačítka a upínací řemínek

Výběr kvůli kombinaci kompasu a barometru
    Částečné zklamání zejména s kvalitou plastového těla hodinek a celkovou velikostí