Suunto M5 Women

Tento sporttester Vás dokáže chytrými kroky vést v průběhu samotného cvičení, ale i před ním a po něm. ...
1 990 Kč

Spálené kalorie
Měření rychlosti
Fitness

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Čitelné číslice i za šera. Zatím vše funguje jak má.
    • Do paměti hodinek se ukládá pouze doba tréningu, průměrný a maximální tep. Toto jsou také jediné informace, které lze z hodinek vytáhnout přes USB stick. Takže nic moc. To jsem před koupí bohužel nevěděl. Pro více informací je potřeba koupit minimálně model Quest.

Pro kondiční běhání dostatečné.

• , zakoupeno v SUUNTO

• Ve spolupráci s internetovou databází od Suunto opravdu skvělé, vytvoření tréninkového plánu a natažení do testeru je rychlé a bezproblémové. Tester upozňuje na tréninkové a volné dny, průběh tréninku je graficky velmi přehledný
    • Snad jen to, že ovládání testeru je v angličtině

Parádní, jsem s volbou velmi spokojen.

• , zakoupeno v Hodinky.cz

výborně čitelné, spokojenost

GPS
Spálené kalorie
Měření rychlosti
Fitness

Hodinky M5 Black Silver. osvětlení elektrické podsvícení, typ strojku Quartz - baterie, stopky s přesností 1/100 vteřiny, ukazatel data kalendář, sklo plastové, ostatní monitor srdečního tepu, ostatní tréningové funkce, ostatní 12/24 hodinový režim, počet alarmů 1x, vodotěsnost reálná hodnota 30, typ digitální, styl sportovní, řemínek plast, pouzdro plast + ocel, timer 1x, barva ciferníku stříbrná, tvar pouzdra kulaté, barva řemínku/tahu černá

• hezky sedí
    • poruchovost - vytrácející se display, potíže se sync GPS podu a hodinek, vypadávání signálu hrudního pásu

cena hodinek + HR pásu + GPS podu je vysoká a vlastně nic moc nepředvedou, platíš jen za značku

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Čitelné číslice i za šera. Zatím vše funguje jak má.

Pro kondiční běhání dostatečné.

• , zakoupeno v SUUNTO

• Snad jen to, že ovládání testeru je v angličtině

Parádní, jsem s volbou velmi spokojen.

• , zakoupeno v Hodinky.cz

výborně čitelné, spokojenost

• Jednoduché ovládání
    • Čistý, minimalistický design
    • Možnost spojení s PC a nahrání tréninkových programů
    • Upomínka tréninkového dne
    • Ohodnocení tréninku
    • Délka řemínku opravdu dělaná na dámské zápěstí
    • Podsvícení displeje
    • Občas na pár vteřin vypadne spojení s hrudním pásem

To, že si pořídím pulsmetr Suunto, jsem věděla už dlouho, šlo jen o to, jaký vybrat typ. Nechtěla jsem ani úplně základní, ani příliš drahý s funkcemi, které bych nevyužila nebo které sleduji na mobilu (např. GPS). Tenhle pulsmetr splňuje přesně to, co jsem hledala, i pár věcmi mile překvapil. Člověk si může vybrat tréninkový program na hubnutí nebo zlepšení kondice, nebo jen úplně volné měření. Díky USB se pak můžou do hodinek nahrát další tréninkové programy, ať už vlastní nebo zhotovené jinými zkušenými sportovci z Movescount.com. Jsem zvědavá na aplikaci Movescount pro Android, má vyjít v březnu, to bude určitě super spojit hodinky i s telefonem. Někdy se na pár vteřin přeruší spojení s hrudním pásem, ale vzhledem k délce tréninku mě těch pár vteřin opravdu nevadí, neovlivní to výsledek měření.
    Je fakt, že cena je trochu vyšší, ale pro mě to byla určitě výhodná koupě, jsem naprosto spokojená.

• skvělý design
    • perfektní nastavení
    • skvělá doporučení
    • dobrý přehled předchozích cvičení
    • užitečné shrnutí zpětně několik dní
    • prostě super - předčilo to mé očekávání
    • občas vynechává tepovka, ale ničemu to nevadí

Produkt jsem si vybrala proto, že mě zaujal jeho design a možnosti využití. Používá se naprosto skvěle a částečně mě i motivuje ke cvičení a kdybych si mohla vybrat znovu, zda koupit tento produkt nebo jiný, určitě bych si znovu vybrala tento. Nemám žádné proti, našla bych pouze samá pro. Cenově možná patří k těm dražším, ale za kvalitu se hold platí a myslím si, že jako dárek je tento produkt naprosto dokonalý.

• , zakoupeno v Pulsmetry.cz

• Design. Renomovaná značka. Recenze na webech.
    • Design na obrázcích a fotkách produktu se lišil od skutečnosti.

Moji tepovou frekvenci nemůže najít, ale jelikož je produkt pro moji přítelkyni, u které funguje vždy, tak tento problém neřeším.

• , zakoupeno v TimeStore.cz

• Jednoduchý sportestr se základnímy funkcemi.
    • Velký přehledný displey.
    • Trenér v hodinkách upravuje treninky podle aktuálního stavu splnění cíle.
    • Možnost využít treninkový deník na i ternetu s možností tvorby vlastního treninkového plánu.
    • Měření tepu bez výpadků během treninku.
    • Hrudní pás nefunguje ve vodě (očemž se lze dočíst v návodu a době koupě jsem tuto informaci věděl)
    • Stopky nelze použít bez spuštění treninku.

Jednoduchý a levný sporttester.

• , zakoupeno v Pulsmetry.cz

• Přístroj mě honí, nenechá mě vydechnout.
    • Přístroj mě honí, nenechá mě vydechnout.

Doporučujeme, kudy chodíme, já i manželka:-)

• , zakoupeno v Pulsmetry.cz

Zatím mám krátce, ale vše se zdá být OK.