Suunto Ambit HR

Popis produktu

Parametry produktu

Hrudní pás
s hrudním pásem

Parametry produktu

Hrudní pás
s hrudním pásem

Popis produktu

Hodinky Suunto Ambit představují špičkovou kombinaci pro všechny aktivity spojené s měřením tepu stejně jako pro sporty, kde je důležité plánování a sledování trasy.

Ambit se hodí pro běžce a atlety, stejně jako pro cyklisty na horském i silničním kole. Je super pro treking a turistiku,stejně jako pro horolezce a paraglidisty. V neposlední řadě osloví lyžaře a to jak běžkaře, tak sjezdaře a snowboarďáky.

U outdoorových přístojů SUUNTO si už uživatelé zvykli na funkce ABC, tedy výškoměr (altimetr) , barometr a kompas. V modelu X10 přibyla funkce plánování a zaznamenávání své trasy pomocí GPS-ky. Ambit přináší kombinaci těchto vlastností, obohacenou o 3D kompas, který byl doposud výhradně v potápěčských přístrojích SUUNTO. To, proč se Ambit stává hitem nabídky je navíc unikátní kombinace se špičkovým měřičem tepu, který byl doposud vyhrazen pouze tréninkovým modelům bez outdoorových funkcí a GPS-ky.

Informace z přístroje můžete zaznamenávat a poté nahrát na movescount, kde je můžete dále zpracovávat.

Design přístroje je velmi atraktivní a velmi zaujal při své první prezentaci. Dvě základní barevné varianty - černá a stříbrná barva jsou doplněny velkým přehledným displejem s trojřádkovým zobrazováním hodnot. Výhodou je pět tlačítek pro snadné ovládání a intuitivní prohlížení záznamů a funkcí.

Vlastnosti Suunto Ambitu:

GPS přijímač přímo v hodinkách

Barometr

Výškoměr 3D Kompas

Teploměr

Měření tepové frekvence

Záznam průběhu aktivit do paměti

Přenos dat do PC na Movescount

Životnost baterie až 50 h při zapnuté funkci GPS

Podsvícení displeje

Parametry Suunto Ambit:

  • Určení (vzhled): univerzální
  • Měřič tepu (sporttester): Měřič tepu s hrudním pásem

Obsah balení Suunto Ambit: verze Suunto Ambit HR - obsahuje hodinky, komfortní hrudní pás a základní napájecí a komunikační kabel (čidla je možné dokoupit)

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.