Suunto Ambit 3 RUN HR

Hlavní přednosti: Specializované funkce pro běh Bluetooth Smart kompatibilní snímač s hrudním pásem pro přesné sledování srdeční frekvence s maximálním komfortem Ambit3...
2 790 Kč

Stopky
Měření rychlosti

Hlavní přednosti:

Specializované funkce pro běh
Ambit3 přístroje jsou kompatibilní s Bluetooth Smart, nikoliv s ANT + (Suunto ANT PODy, Suunto Dual nebo ANT hrudní pásem)
Vyráběny v Evropě a to přímo ve výrobním závodě ve Finsku
Funkce:

Rychlost, tempo, vzdálenost a nadmořská výška z GPS
Navigace po trase, možnost navigace zpět na start
Měření tepové frekvence při použití Bluetooth Smart HR
Záznam průběhu aktivit do paměti včetně trasy
Přenos dat do PC na Movescount a vedení tréninkového deníku
Podsvícení displeje s volitelnými režimy
Měření běžeckého progresu – Firstbeat – se Suunto Movescount App
Test kvality spánku, rychlý test zotavení Firstbeat – se Suunto Movescount App
Ovládání v českém jazyce
Specifikace:

Hmotnost: 70 g
Materiál: Tělo z polyamidu se skleněnými vlákny, minerální sklíčko, elastomerový pásek
Voděodolnost v metrech statického tlaku: 50m
Baterie: dobíjecí Lithium-ion
Výdrž baterie: 10 hodin při 1 sekundovém intervalu, 15 hodin při 5s intervalu, 100 hodin při 60s intervalu a 14 dní s funkcemi bez GPS
Jazyk menu: EN, CS, DA, DE ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO,PL,PT, RU, SV, ZH
iPod touch 5.generace
od příští aktualizace i OS android verze 4.4
Obsah balení:
hodinky
základní napájecí a komunikační kabel
komfortní hrudní pás Smart HR
Připojení Ambit3 Run (HR):
Nahrávání a sdílení aktivit
Nejrychlejší vyhledání signálu GPS díky lokalizaci satelitů
Zobrazení příchozího hovoru i textové zprávy
Kompatibilní se Strava a Training Peaks
Sdílení sportovních zážitků díky Ambit3 Run (HR):
Pořizování fotografií během aktivity v reálném čase
Vytvoření videa během aktivity
Sdílení zážitků se svými přáteli (prostřednictvím Suunto Movescount app a iPhone/iPad)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant99 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variantDárekZdarma94 % • 7 735 recenzíDalší informace

• Za hlavní výhody Suunto Ambit 3 RUN HR považujeme skvěle fungující navigaci, inovativní design a slušnou výdrž baterie. ...

Zobrazit celou recenzi na www.outdoortipy.cz

• , zakoupeno v SUUNTO

• Přesné měření
    • Vhodné pro zaznamenání tréninků
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Hodně muziky za málo peněz
    • Kvalitní zpracování
    • Funkce které hobby sportovci bohatě stačí
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant99 Kč92 % • 511 320 recenzíDalší informace

• - pohodlný HR
    • - design hodinek
    • - cena/výkon
    • - synchron.s aplikací
    • - snad jen, že pokud nejste připojeni na wifi či datech, do aplikace se vám aktivita nenahraje.
    • - jinak zatím nic

S Ambitama jsem zatím velice příjemně spokojená. Mám je něco málo přes měsíc a zatím jsem nenašla nic tak závažného, co by mi vadilo. Převážně běhám, ale sem tam to proožím na kole. GPS přesná, tep měří perfektně, pás mi připadá pohodlnější než u Garminů. Přecházela jsem z hodinek Garmin 620 HR, které sice měli dotykový display a barevné podsvícení, ale výdrž 8 hodin mi již nestačila. Tyhle Suunta slibují 10-15 hodin výdrže a když to porovnám i s cenou, za Garminy jsem před rokem dala mnohem víc, než letos za Ambity. Zkrátka celkově bych Ambity doporučila.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Je přesně takové jako v recenzích

Jsem spokojený

• , zakoupeno v hodinky-sperky.cz

Dobrý nákup

• Váha, české menu, kompatibilita, jednoduchost, design
    • Možná slabší výdrž baterie

Hledáte-li model hodinek, který bude lehoučký, designově perfektní, funkčně na úrovni a spolehlivý, model Suunto Ambit3 Run je ten vhodný.

Po rozmýšlení mezi modelem Run a Sport jsem zvolil model Run, vřele doporučuji všem, kteří nevyužijí 3D kompas, multisport a wattmetr. Nic víc Sport model neumí a navíc je těžší. Je pravdou, že řešení designu zdá se mi lepší u modelu Sport, neboť šroubky jsou skryty v rámu hodinek, ale záleží na úhlu pohledu.

Model Run splňuje vše potřebné pro běžce hobíka, a dokonce i pro výkonnostnější běžce. Lehké a za den naučitelné menu je dobře udělané, kompatibilita s aplikacemi Strava aj., je opravdu výhodou, synchronizace velmi rychlá, nalezení GPS signálu výborné.

Jediná nevýhoda je, jak spatřuji, je asi menší životnost baterie, dá se ale ovlivnit frekvencí aktualizace GPS, lze nastavit v movescount menu.

Kupováno přes portál pulsmetry.cz, seriózní, rychlá a kvalitní komunikace s tamními lidmi. Obchod vřele doporučuji a tímto i děkuji.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• nabité funkcemi, lze si zvolit až 10 sportovních aktivit
    • lze si zvolit, pro které aktivity používám snímač pulsu a GPS a co chci, aby se zobrazovalo na 3 řádcích disleje
    • docela lehké
    • dobrá výdrž baterie, rychlé nabití
    • velká paměť pro cvičení - vydrží třeba týden na kole bez nutnosti synchronizace se webem
    • rychle nabíhající GPS, exportovatelný záznam trasy a navigace
    • možnost synchronizace a nastavení zobrazení přes BT s mobilem
    • snímač tepu s pamětí, můžete pár hodin třeba plavat jen s tepákem a po přiblížení k hodinkám se data přelijí do jejich paměti. Je to dobré třeba na bruslích, když jedu s rukama za zády a někdy se přeruší signál.
    • monitorování denní aktivity
    • celkově kvalitní zpracování
    • zatím nefunkční notifikace z Androidu

Používám je jako náhradu tachometru na několik kol, běhání, plavání venku, lyže, brusle, turistiku.

Jsou na nošení pohodlné a vypadají pěkně. Zvolil jsem trochu extravagantní limetkovou barvu.

Hned jsem za 4 Eura objednal sadu 6 ochranných folií na jejich minerální sklíčko (www.protectionfilms24.com nebo eBay).

Zvolil jsem nejnižší model RUN, který oproti SPORT neumožňuje přepínání aktivit během cvičení, měření síly a kadence na kole a měření a analýzu tempa při plavání, ale ani jedna funkce mě nechybí. Nejvyšší model Ambit PEAK má navíc další outdoorové funkce a barometrický výškoměr (který se zase ale musí kalibrovat), jsou o dost těžší a mnohem dražší.
    Myslím, že model RUN je ideální poměrem kvality, funkcí a ceny.

• bezproblémový chod
    • možnost vytvoření či stáhnutí dalších aplikací do hodinek
    • nabití baterie v procentech - velmi přesné
    • chvilku tvalo než jsme s hodinkami našli společnou řeč ale teď největší kamarádi
    • hrudní pás má paměť, takže při přerušení spojení data ukláda a po obnovení přenese do hodinek
    • pěkný suunto web
    • občas stávkuje připojení k pc
    • když si nastavíte více obrazovek nejde listovat dopředu a dozadu ale jen dopředu takže se musí k minulé obrazovce dokola
    • ještě není vychytaná spolupráce hodinek s androidem

koupeno na http://www.pulsmetry.cz
    vynikající domluva s majitelem
    vybíral jsem z několika hodinek ale myslím že jsem neprohloupil