Sigma RC1209

Běžecký sporttester s měřením rychlosti, uběhnuté vzdálenosti a tepové frekvence v jednom...
2 190 Kč

• Není tam čeština.

Super.

• + Skvělá vybavenost užitečnými funkcemi
    • - Obtížnější orientace v přepínání / ovládání hodinek

Jednoznačně jsem s těmito hodinkami spokojen, již jsem je několikrát vyzkoušel. Navíc byly koupeny v akci za super cenu, která se neodmítá :)

• , zakoupeno v KASA.cz

• Tlačítko na rozsvícení displeje. Relativně hezký design.
    • Nezobrazují čas strávený v ideálním tepovém pásmu v tréninku.

Jsem zatím celkově spokojená.

Odolnost proti vodě
30 m

Tréninkové funkce:Výpočet maximální tepové frekvence. Automatické tréninkové zóny (Fit nebo Fat). Manuálně nastavitelné zóny. Zvukový signál při překročení nastaveného rozsahu. Možná změna tréninkových zón během tréninku. Celková trasa. Celkové kalorie. Celková doba tréninku. Funkce rychlosti:Aktuální rychlost. Průměrná rychlost. Porovnání aktuální a průměrné rychlosti. Maximální rychlost. Uběhnutá trasa.Obecné funkce:Digitálně kódovaný rádiový přenos STS RUN (tepová frekvence, rychlost, vzdálenost). Přihrádka pro baterie. Uložení předem nastavených hodnot při výměně baterie. Zobrazení stavu baterie (hodinky). Zobrazení stavu baterie (vysílač). EKG přesnost. 5 jazyků (DE, GB, FR, IT, ES).Balení:Včetně textilního hrudního pásu R3 Comfortex+

• Nedoporučuji, po 2 letech odešel hrudní pás, nedochází k přenosů tepů

• Přesnost
    • Funkce
    • Nízká funkční životnost hrudního pásu/snímače

Měl jsem dvoje Sigmy RC1209. Oba přístroje přestali měřit puls díky hrudnímu snímači, resp. jeho pásu. Výdrž akorát na dobu záruky. Náhradní pas se snímačem sice lze sehnat, ale ekonomicky je to nevýhodné. To rovnou mohu koupit nový set.

• Vzhledem k tomu, že nefunguje hlavní funkce, kvůli které jsem produkt kupoval, tak nic :-(
    • Po výměně baterií neměří tepovou frekvenci.

Produkt jsem vybral hlavně z důvodu měření tepové frekvence kvůli správnému spalování tuků a přesně tato věc přestala fungovat. Ukazuje jen nějakou prvotní statickou a většinou zcela nesmyslnou hodnotu.
    Zkoušel jsem hledat řešení na internetu a nikde jsem nic nenalezl. Z ostatních recenzí je zřejmé, že tato závada je častá a nikomu se zatím nepodařilo jí odstranit.
    Rozhodně produkt nedoporučuji.

• Super.
    • Není tam čeština.

Super.

• + Skvělá vybavenost užitečnými funkcemi
    • - Obtížnější orientace v přepínání / ovládání hodinek

• , zakoupeno v KASA.cz

• Tlačítko na rozsvícení displeje. Relativně hezký design.
    • Nezobrazují čas strávený v ideálním tepovém pásmu v tréninku.

Jsem zatím celkově spokojená.

• , zakoupeno v CYKLOADAM

• za přiměřenou cenu hodně muziky
    • spolehlivé a přesné měření
    • zatím jsem žádné proti nezaznamenal

Sigma RC1209 je již druhý pulsmetr, který jsem kupoval jako vánoční dárek. Kupoval jsem jej proto, že stejný produkt vlastním už cca 3 roky a jsem s ním maximálně spokojen.

• , zakoupeno v Axit

• Funkce
    • Do ideálního kontrastu displaye to má daleko.

Spíše než k běhu používám k hlídání tepovky na rotopedu. Proto bych uvítal spíše optickou signalizaci, že mám věnovat pozornost hodnotám. Zvukový signál není přes sluchátka s hudbou slyšet. Číslice na displeyi nejsou nijak zvlášť čitelné, za horších světelných podmínek je to k vzteku. Nic na tom nemění nastavitelný kontrast. Nicméně svou funkci plní uspokojivě.

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

Zatím krátka doba,ale zatím perfektně šlapou

• , zakoupeno v Axit

• hodně funkcí
    • chybějící návod v češtině

s výrobkem jsem spokojen