Sigma PC 25.10

Sporttester je opatřen velkým a přehledným LCD displejem s modrým podsvícením a bohatou funkční výbavou...
1 060 Kč
Doporučená nabídka Hodinky.cz

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 387 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč90 % • 15 recenzíDalší informace

• Super držák na řidítka
    • Možnost úplného vypnutí
    • Pásek je trochu tužší a NEVYMĚNITELNÝ
    • Stopky neměří okruhy (pouze jeden čas) a měří pouze celé vteřiny
    • paměť jen pro jeden (poslední tréninky) ale průměrné a souhrnné hodnoty i několik měsíců nazpět

Sporttestr používám zatím krátce, ale jsem s ním spokojený, měří přesně a okamžitě. Je spolehlivý, signál nevypadává, neztrácí se. Hodinke je možno při dlouhodobém nepoužívání úplně vypnout otočením zadního krytu a šetřit tak baterii. Nastavení je velice jednoduché - ani jsem nemusel otevřít návod. Všechny funkce jsou bezvadně popsány na displeji. Při přepínání funkcí je většinu operací nutné potvrdit (druhým stisknutím tlačítka) Což může být občas trochu otravné, ale zase se tak snadno nestane, že například při zatlačení lemem rukavice nebo suchým zipem na manžetě přepnete někam, kam nechcete. Zvukový signál při překročení / nedosažení hranic pásma je dobře slyšitelný , zapípá pouze jednou, takže vás neotravuje celou dobu, kdy fičíte z kopce s nízkou TF. Pravda, je se zpožděním - asi úmyslně, když se pohybujete blízko krajových hodnot, a TF má větší výkyvy zejména při jízdě v členitém terénu, tak na vás hodinky každých pár vteřin nevřeští, že máte přidat, ubrat. Mě to vyhovuje, někomu možná ne. Trochu mi chybí větší paměť jednotlivých tréninku, člověk si musí hodnoty před tím dalším zapsat. Jinak ale přístroj počítá průměry a souhrny všeho až několik měsíců na zpět, takže člověk má přehled, jak na tom je. Stopky neměří okruhy - pouze jeden čas. Trochu škoda. Také neměří zlomky vteřin, ale i to my amatéři až tak nepotřebujeme, takže nic zásadního. Podsvícení displeje je sice krátké, ale dostatečně jasné na přečtení základních hodnot ( s drobnými údaji už je to horší) Zato kontrast displeje je při snížené viditelnosti horší. Za šera si budete muset sporttestr naklopit a dívat se na něj z boku. Pásek je trochu tužší. Na rukávu bundy OK ale na kůži trochu nepohodlný - možná jak pro koho, dá se zvyknout. Je to trošku škoda, protože při nošení jako obyč hodinky jsou velice elegantní.
    Co ale hůř - není vyměnitelný!!! Když praskne, tak smůla. Za mě největší mínus. Jako takový bonus - člověk si může na základní displej( kdy se zobrazuje jen datum a čas) napsat jméno nebo nějakou poznámku, připomínku... Za mě určitě pro sportovce amatéra co to myslí trochu vážně doporučuji.

• Ovládání
    • Přehlednost
    • Přesnost

Odolnost proti vodě
30 m

Tréninkové funkce:Průměrná tepová frekvence. Maximální tepová frekvence. 4 funkce pulsu (EKG přesnost). Automatické tréninkové zóny (Fit nebo Fat). Ukazatel kalorií.  Trénink s 1 nastavitelnou zónou. Indikátor zón. Celkové hodnoty za týden, měsíc, od resetu. Místo v paměti pro 1 tréninkovou jednotku. Signál alarmu při překročení/nedosažení mezních hodnot. Manuálně nastavitelné mezní hodnoty tepové frekvence.Obecné funkce:6 funkcí času včetně odpočítávání a budíku. 5 jazyků (DE, GB, FR, IT, ES). Uložení předem nastavených hodnot při výměně baterie. Celkový čas tréninku. Přesnost EKG. Přihrádka pro baterie ON/OFF. Personalizace prostřednictvím „Moje jméno“Digitální a kódovaný rádiový přenos. Balení:Včetně textilního hrudního pásu R3 Comfortex+.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 17 959 recenzíDalší informace

• Stopky neměří okruhy (pouze jeden čas) a měří pouze celé vteřiny

• Ovládání
    • Přehlednost
    • Přesnost
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 17 959 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 1 842 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Intersport ČR

Jsou za tu cenu vynikající.

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• ŘEMÍNEK NA PEVNO SVÍRÁ RUKU

CHYBÍ PAMĚŤ

• , zakoupeno v KASA.cz

• vypadají skvěle, jsou přesné, nosil jsem je pořád jako normální hodinky, přiložen i držák na kolo!
    • za 1,5 roku se zničil řemínek (nevydržel denní nošení), ikdyž jsem se k nim choval moc dobře, ale je nevyměnitelný, tak mi vyměnili celé hodinky

Hodinky doporučuji, ale denní nošení nevydrží, řemínek popraská a nakonec praskne úplně

• , zakoupeno v Hupnakolo.cz

• Nevím, když jsem chtěl spárovat hrudní pás s pulsmetrem nebyl výrobek fukční - odneseno na reklamaci.
    • Po vybalení nefunkční.

Zklamání, výrobek je již celkem dlouho na trhu, přesto je zřejmě nadprůměrně poruchový.

• lehkost
    • vzhled
    • Sigma
    • přesnost hodin
    • horší než windows,na vše se opakovaně ptá
    • podsvícení,úplná tragedie
    • pásek,po půl roce praskl
    • baterie,po roce druhá

mám je necelé dva roky...úkol splnily,jdu do vyšší třídy...je to opravdu pro začátečníky a pokud někdo chce,aby vydrželi nosit jen na sport,snese to i vodu,mytí rukou,sprcha....jak čtu některé recenze,tak lidi za litr chtějí to co GARMIN dává za 5...budte soudní...

• Hlavně cena - z kasa.cz za cca 900,-
    • Splňují vše co jsem potřeboval
    • Měření tepové frekvence funguje dobře
    • Špatný kontrast displeje - venku na světle to ještě ujde
    • Zcela nepoužitelné podsvětlení - za tmy a tom nepřečtete nic
    • Nevhodné na každodenní nošení
    • Na základní obrazovce (při vypnutém měření) zobrazují pouze čas a nesmyslné (i když nastavitelné) jméno
    • Chybí datum na základní obrazovce

S cenou pod 1000,- (někde bohužel až 1700,-) je to asi to nejlepší co se dá sehnat (alternativně Sigma PC15.11), ale určitě to nedoporučuji jako náhradu hodinek pro běžné nošení - neukazují ani datum. Jako sporttester s hlídáním optimální zóny TF ale fungují velmi dobře. Nemají GPS ani připojení k PC a hrudní pás nelze připojit k mobilu, ale neuvádím to jako mínusy, protože to se s takovou cenou očekávat nedá.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Vše funguje podle očekávání.
    • Opravdu nic.

Tento výrobek jsem si vybral po důkladném rozboru funkcí konkurenčních výrobků. Přesně odpovídá mým potřebám. Spolehlivost, jako u každého výrobku, prověří až čas.