Polar RS300X

Model POLAR RS300X je ideálním partnerem pro sportovce se zaměřením na běžecké disciplíny...
2 374 Kč

Běh

• , zakoupeno v Cyklopoint.cz

• testy kondice
    • hůře čitelný display

Dobře vás změří, ale vždy to bude na každém aby se zpotil pro zlepšení kondice.

• , zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• Má všetky potrebné funkcie okrem GPS pere všetky druhy aktivít od fitness až po beh
    • Neviem o žiadnych

Dobrý pomer cena/výkon

• Čitelný displej
    • Přesnost měření
    • Jednoduché ovládání
    • Pohodlný hrudní pás
    • Hodně funkcí vzhledem k ceně produktu

Sporttester vlastním teprve krátce a žádný jiný sporttester jsem předtím nevyzkoušela.
    Na ovládání jsem si zvykla poměrně rychle, absence češtiny v hodinkách nijak nevadí (balení obsahuje dostačující návod v češtině). Mile mě překvapila velikost zobrazování údajů na displeji, při běhu jdou v pohodě přečíst. Před samotnou koupí jsem měla obavy, zda nebudou hodinky a hrudní pás příliš velké vzhledem k mé postavě - po vyzkoušení mohu doporučit, neboť řemínek na hodinkách je vhodný i na úzké zápěstí a hrudní pás skvěle sedí. Oceňuji funkci Test kondice (míň jsem spokojena s jeho výsledkem), ukládání 16 posledních tréninků nebo využití funkce OwnZone. Za sebe mohu tento produkt doporučit, funguje jak má a zatím 100% spokojenost.

Odolnost proti vodě
Spálené kalorie
Vodotěsné
Stopky
Běh

Hodinky mají 4 ovládací jazyky (ANG, NĚM, FRA, ŠPA), třířádkový displej - možnost zoomu (zvětšení údajů na displeji), zadání důležité akce (sportovní či jiné), kompatibilita s GPS senzorem G1, možnost spojení s PC přes kolébkový interface
Flowlink.
Balení obsahuje: hodinky RS 300X, hrudní pás pro měření tepové frekvence (obvod hrudníku do 130 cm).
Hodnocení úrovně výkonnosti ("Vlastní" funkce): Vlastní Energetický výdej (OwnCal) - průběžná evidence kalorického výdeje, Vlastní Zóna TF - stanovení optimální zátěžové zóny pro nadcházející zatížení, Vlastní Test Kondice - stanovení VO2max a predikce maximální TF, Výpočet maximální TF na základě zadaných individuálních parametrů
Paměťové funkce: každý z nejvýše 16 kompletních přehledů uložených v paměti přístroje obsahuje tyto údaje: 1) celkový čas záznamu 2) nastavené limity TF + čas strávený nad, pod a ve vymezeném pásmu 3) průměrnou a maximální TF celého záznamu i dílčích změřených úseků 4) energetický výdej v průběhu záznamu, týdenní souhrnné statistické přehledy, celkové souhrnné statistiky všech důležitých údajů za určité období
Běžecké parametry: celková absolvovaná vzdálenost (při použití nožního snímače rychlosti), průměrná a maximální rychlost celého záznamu (při použití nožního snímače rychlosti), podrobné vyhodnocení včech změřených mezičasů (přehled jednotlivých úseků)
Spojení s PC: přenos záznamů do internetové aplikace k dalšímu vyhodnocení pomocí zvukového přenosu přes mikrofon (SonicLink) či
Flowlink, programování parametrů přijímače přímo z PC pomocí funkce UpLink

• , zakoupeno v Cyklopoint.cz

• testy kondice
    • hůře čitelný display

Dobře vás změří, ale vždy to bude na každém aby se zpotil pro zlepšení kondice.

• Neviem o žiadnych

• , zakoupeno v Fitnessobchod.com

Splnil moje očekávání, doporučuji

• přehlednost
    • uživatelské rozhraní
    • kodovaný přenos dat mezi pásem a hodinkami
    • výměna baterií jen v autorizovaném servisu
    • nevyměnitelný řemínek

celkově vzato velmi dobrý sporttester pro začátečníky kteří hledají něco s dobrým poměrem cena/výkon

• Snadné ovládání
    • Pěkný vzhled
    • Velká pamět
    • Vdané kategorii nejlepší
    • Poměr cena kvalita

Myslím že za tuto cenu je to velmi kvalitní produkt. Měří přesně a hrudní pás nikde nevadí. Hledal jsem dlouho a v této cenové kategorii jsem lepší nenašel.

• Kvalitně chytá signál z pásu
    • Velké množství funkcí
    • Nekvalitní řemínek

Byla jsem s hodinkami velmi spokojená až do doby, než se mi po roce používání popraskal řemínek tak že už se hodinky nedaly dále používat, protože by se řemínek úplně přetrhl. Reklamace nebyla uznána, prý je to běžné opotřebení materiálu. U hodinek tohoto typu bych takový problém nečekala.

• Krokoměr - ten nemají všechny typy hodinek

Mají vše, co potřebuji k tréninku.

Splňuje mé očekávání

• , zakoupeno v Sanasport.cz

• TF měří bez problémů, nemá výpadky.
    • Internetový obchod uváděl měření odbouraného tuku
    • a podle mě tuto funkci přístroj nemá. Pouze spálené kcal.