Polar FT7

POLAR FT7 se chlubí především přesným ukazatelem energetického krytí, který aktuálně informuje o přechodu mezi zónou spalování tuků a zónou rozvoje kondice. ...
1 190 Kč

Fitness
Plavání

• Měření tepové frekvence a tréninkových zón je super
    • Hodinky vypadají dobře, chválím podsvícení
    • Hrudní pás neklouže a dobře sedí, trochu překáží v leže na břiše, ale s tím se musí počítat
    • Pásek je poměrně tuhý

Pro FT7 jsem se rozhodla po vyzkoušení Sony Smartband 2, Fitbitu Charge HR a Apple Watch - nutno podotknout, že všechny tři nejsou vyloženě sporttestery, ale spíše chytré náramky, takže se nedá čekat buhvíjaká přesnost. Smartband bohužel na iPhonu měří jen tep, nic víc, Apple Watch mi naměřil nesmysly. Nejpřesnější byl Fitbit a přesto docela dost podměřoval.
    S FT7 jsem naprosto spokojená, mají všechny funkce, které potřebuju a myslím, že měří poměrně přesně, když přihlédneme k faktu, že spálené kalorie se dají spíše odhadnout. Tak řekněme, že odhad zhruba odpovídá skutečnosti. Rozhodně doporučuji, nejsou veliké, na mojí malé ruce vypadají normálně a při cvičení nepřekáží.

• Inverzní displej
    • Pro někoho malý displej.
    • Nemožnost nastavení tepového pásma (ale jde obejít nastavením na průměr, který potřebuji, sporttester pak dává +-5 tepů)

Já jsem naprosto spokojený. Výborný atraktivní vzhled, fubkčně mně také vyhovuje. Dodávány s parádním pásem. Párování funguje bez potíží. Za tu cenu špičkový stroj.

• pípání při překročení tepovky frekvence
    • možnost nastavení tep. hranic
    • pás k hodinkám je velikost M-XL (sedne každému) a nevadí
    • pípání, pří překročení tepovky je potichu a není možnost mít puštěnou hudbu do sluchátek

Ve finále doporučuji, za tu cenu je to TOP!

Odolnost proti vodě
Spálené kalorie
Stopky
Fitness
Plavání

Hodinky mají volbu ovládacího jazyka přístroje (angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, portugalština, finština, švédština)
Balení obsahuje: hodinky FT7, hrudní pás pro měření tepové frekvence (obvod hrudníku do 130 cm).
Základní vlastnosti: přesný ukazatel zdroje energetického krytí (Energy pointer), který aktuálně informuje o přechodu mezi zónou spalování tuků a zónou rozvoje kondice; kódovaný přenos tepové frekvence omezující rušení při větším počtu měřených jedinců; výpočet Energetického výdeje v kaloriích včetně dlouhodobé evidence; pohodlný a jednoduchý přenos dat do internetové aplikace pomocí kolébkového interface Flowlink
Funkce měření: bezdrátový přenos signálu TF na základě průběžného měření s přesností EKG (vysílač WearLink s vyměnitelnou baterií); aktuální tepová frekvence (tepy/min či % z maximální TF); vizuální signalizace ukazatele zdroje energetického krytí; stopky (bez možnosti ukládání mezičasů); kalorický výdej v průběhu měření; možnost změnit nastavení v průběhu měření
Paměťové funkce: do paměti lze uložit až 99 posledních záznamů obsahujících tyto údaje: datum měření, délka cvičení; energetický výdej; průměrná a maximální TF v průběhu cvičení; doba v zóně spalování tuků a zóně rozvoje kondice, přístroj zároveň disponuje týdeními a dlouhodobými počítadly těchto parametrů: celková odcvičená doba, celkový počet cvičení, celkový energetický výdej, obousměrná komunikace: přenos záznamů do internetové aplikace k dalšímu vyhodnocení a programování parametrů přijímače přímo z PC pomocí kolébkového interface Flowlink

• Měření tepové frekvence a tréninkových zón je super
    • Hodinky vypadají dobře, chválím podsvícení
    • Pásek je poměrně tuhý

• Inverzní displej
    • Pro někoho malý displej.

• pípání při překročení tepovky frekvence
    • možnost nastavení tep. hranic
    • pás k hodinkám je velikost M-XL (sedne každému) a nevadí

Ve finále doporučuji, za tu cenu je to TOP!

• , zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• zatím jsem nepoužívala, takže nemohu hodnotit funkce
    • bohužel mám větší ruku a dámské provedení je mi trochu menší, i když řemínek zapnu, ale tvar mi nesedí úplně 100% měla jsem volit raději pánské, ale není to nic vážného, abych hodinky měnila

koupila jsem si tento výrobek kvůli dobrým recenzím, uvidíme, co čas ukáže, prověřim funkčnost i na plavání.

• , zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• intuitivní ovládání, lehká konstrukce

• dobrá cena
    • dostatečné funkce
    • nezavazí na zápěstí
    • méně poddajný náramek

produkt mám zatím pouze krátkou dobu, ale zatím se neprojevily žádné potíže se zařízením. Rozhodně bych jej doporučil svým přátelům, kteří nejsou na profesionální úrovni, ale mají zájem kvalitně cvičit. Velice to pomáhá udržovat správnou tepovou frekvenci, podle záměru cvičení a také je vhodný pro kontrolu vlastního zdraví. Jsem s tímto produktem nadmíru spokojen.

• , zakoupeno v POLAR - eshop.cz

Mám zkušenosti s dámskou verzí tohoto produktu, a proto jsem ho objednala i pro manžela v pánském provedení.

• , zakoupeno v PT Servis

za ty penize lepsi nesezenu

• , zakoupeno v FITHAM

• Pěkný design (mám dámské červeno-šedivé).
    • Snadné intuitivní ovládání.
    • Kvalitní hrudní pás.
    • Kódovaný přenos ze snímače do hodinek (více uživatelů se vzájemně neruší).
    • Dobrý poměr cena/funkčnost.
    • Možnost vlastního nastavení zóny tepové frekvence.
    • Zvuková signalizace při přechodu mezi zónou spalování tuků a zónou rozvoje kondice.
    • Ukazatel kalorického výdeje.
    • Paměť na 99 záznamů.
    • Možnost přenosu dat do počítače (po dokoupení FlowLink).
    • Příliš tichý zvukový signál při opuštění zóny spalování tuků (není téměř slyšet při cvičení na hudbu).
    • Relativně drahé příslušenství - kolébkový interface Polar FlowLink pro komunikaci s PC (1044 Kč).

Tento sporttester nabízí všechny pro mě potřebné funkce a je za rozumnou cenu (1980 Kč).
    Je to dobrý pomocník a další motivační prvek při cvičení.
    Používám ho cca hodinu 3x týdně, žádné problémy s měřením TF se zatím nevyskytly, takže jsem s ním zatím spokojená a můžu ho jen doporučit.
    Na rozdíl od několika uživatelů níže, kteří si stěžovali na absenci českého návodu, já jsem v balení měla i český návod (zakoupeno ve Fitham.cz)

• malá čísla

spokojenost