Garmin Forerunner 935

Pokud milujete běh, golf, jízdu na kole, lyžování, plavání, nebo triatlon, tyto sportovní hodinky prostě musíte mít. Nabídnou vám stylový vzhled, nízkou hmotnost, komfort a celou řadu praktických a užitečných funkcí. Doslova je nebudete chtít sundat z ruky. Mezi hlavní funkce patří měření tepu, GPS, barometrický výškoměr, test únavy, multisportovní profily a celá řada chytrých funkcí díky kterým budete mít neustále přehled o volání, sms, emailech aj. Charakteristickou vlastností pro tento model je vysoká odolnost a jedinečná výdrž na jedno nabití akumulátoru, kdy hodinky vydrží běžet až dva týdny a s plně zapnutým GPS až dvacet čtyři hodin. Další předností je špičkový kulatý displej. Jeho čitelnost je brilantní díky použitým tučným fontům a možnosti zvětšit čísla v datových polích.

Ideální partner pro celou řadu oblíbených sportovních aktivit

Hodinky umí změřit běh, a to i na běžeckém páse, jízdu na kole, plavání, veslování, turistiku, lyžování, in-line bruslení, fitness, triatlon, golf a mohli bychom pokračovat dále. Samozřejmostí je možnost plánování intervalových tréninků, vyhodnocení, test únavy a doporučení doby regenerace, včetně klidového režimu.

Kompatibilní OS
Chůze
Golf
Triatlon

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím velká spokojenost, hodinky lehké, displej dobře čitelný, ovládání intuitivní a sedí i na úzkou ruku

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

Mám je krátce a nemohu zatím hodnotit..
    Baterie zatím ubývá velike pomalu a to používám denně při sportu.
    Cena sice byla vyšší, ale za mě přiměřená.

• , zakoupeno v Pulsmetry.cz

Chůze
Golf
Triatlon

Špičková výdrž baterie

Na jedno nabití akumulátoru hodinky vydrží běžet v režimu chytrých hodinek až dva týdny. S plně zapnutým GPS až dvacet čtyři hodin. To jsou údaje, které jistě oceníte zejména během četných outdoorových dobrodružství. Jsou to hodinky, které vás nenechají v nespoutané přírodě napospas.
Špičková výdrž baterie

Excelentně čitelný kulatý displej

Kulatý displej má obdobnou čitelnost jako u hranatých modelů. To vše díky tučným fontům a možnosti zvětšení čísel ve sledovaných funkcích v příslušných datových polích. Naprostou samozřejmostí je vaše volba počtu a obsahu datových polí, které vám nabídnou užitečné informace.
Excelentně čitelný kulatý displej

Garmin Connect

Praktický a nepostradatelný online deník sportovních aktivit vám poskytne bezplatný přístup do tréninkového kalendáře Garmin Connect. Díky němu získáte další možnosti vyhodnocení, náhledů a záznamů, které vás mohou motivovat k ještě lepším výkonům. Ovládání deníku je v češtině, včetně přístupu přes web či mobilní aplikaci.
Garmin Connect

IQ Connect, propojení s chytrými telefony a chytré funkce

IQ Connect aplikace vám umožní plně si přizpůsobit funkce a vzhled hodinek, zvolit si digitální nebo analogový displej. Hodinky můžete propojit i se svým chytrým telefonem a pomocí chytrých funkcí mít přehled o příchozím volání, sms a dalších notifikacích.
IQ Connect, propojení s chytrými telefony a chytré funkce

Forerunner 935 je pokračovatelem série kultovních sporttesterů “XT” série. Nabízí vynikající čitelnost dat během tréninku nebo závodu, bohaté možnosti přizpůsobení dat zobrazených na displeji, vrcholné tréninkové funkce a širokou škálu uživatelských nastavení funkcí sporttesteru.

Dokumenty

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• A quick unboxing of the Garmin Forerunner 935 triathlon watch.

Zobrazit video recenzi

• Everything you ever wanted to know about the new Garmin Forerunner 935!

Zobrazit video recenzi

• Pokud máte rádi extrémní sportovní výzvy a pokud je pro Vás dobré jen to nejlepší, pak jsou pro Vás hodinky Forerunner® 935 správná volba. Prémiové běžecké a triatlonové hodinky vhodné pro extrémní a vytrvalostní sportovce.

Zobrazit video recenzi

• Garmin Forerunner 935 vs Garmin Forerunner 945. Which are better? Watch the video!

Zobrazit video recenzi

• Garmin Forerunner 935 vs 945 - Still worth it in 2021? Yup!

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

Mám je krátce a nemohu zatím hodnotit..
    Baterie zatím ubývá velike pomalu a to používám denně při sportu.
    Cena sice byla vyšší, ale za mě přiměřená.

• , zakoupeno v Pulsmetry.cz

...

• , zakoupeno v Behshop.cz

• množství sportovních režimů
    • slušná velikost na pánskou ruku
    • minimální váha
    • poměrně svižný systém hodinek
    • celkový systém Garmin
    • slušná výdrž baterie
    • transflektivní displej, parádně čitelný na slunci
    • zobrazování upozornění během aktivit
    • možnosti přizpůsobení
    • ať přemýšlím jak chci, jediná věc co mě napadá je, že jsem nenašel, jak přes hodinky zrušit vyzvánění mobilu, když někdo volá a já to nemůžu zvednout. Minulé hodinky tohle uměly, tak jsem na to byl zvyklý.

Garmin Forerunner 935 jsou pro mě hodinky bez větších kompromisů.
    Chtěl jsem hodinky na běhání, na inline, na kolo, na chození, na běžné nošení. Nechtěl jsem dobíjet každý den a nechtěl malé hodinky. Vybrat si z nabídky Garminu není úplně jednoduché, modely se od sebe liší velikostí, funkcemi, cenou, velikostí. Takže jsem měl v hledáčku FR 645 (nakonec příliš malé), Vivoactive 4 (nakonec by mi chyběly pokročilé tréninkové metriky, jako je tréninkový efekt, Vo2max), FR 245 (nakonec příliš malé), Fenixy se mi nelíbí, a tak jsem nakonec vybral FR 935.
    Je to už celkem starý model, ale kromě občasného zaváhání při procházení widgetů v hodinkách, mi na nich nic obstarožního nepřijde. Moje potřeby bohatě naplňují. Velice se mi líbí, že všechno funguje, tak jak to očekávám. Během chvilky jsem se naučil hodinky ovládat, ovládání má svoji logiku. Během aktivit mám perfektní přehled o tom, o čem chci, protože si můžu obrazovky nadefinovat, jak se mi zachce. A i v průběhu aktivity si můžu informace přizpůsobit (což už jsem několikrát využil). Displej je i na přímém slunci nádherně čitelný, jedním mrknutím hned vidím co potřebuju vidět. V aplikaci v mobilu pak najdu kvanta různých dalších informací.
    Během aktivit se zobrazují (ale nemusí, pokud bych nechtěl) upozornění z mobilu. To se mi líbí.
    Oceňuju možnost propojení se Stravou, MapMyRun, Google Fit a podobně. Celý ekosystém Garminu je solidní. Odznáčky, výzvy, statistiky, segmenty, atd. Dá se říct, že se kolikrát vykopu si zaběhat, jen proto, že nakrmím hodinky dalšími daty. To se mi u jiných hodinek nestalo. Celkový pocit ze systému Garmin mám takový, že je prostě solidní. Funguje jak má, je vněm mrak informací, minimum kompromisů. Aspoň pro mě.
    Věděl jsem, do jakého typu displeje se pouštím, že to není žádný AMOLED a jsem za to rád. Ale kdo nemá s podobným displejem zkušenosti, doporučuju si hodinky před koupí dobře prohlédnout.
    Uvažoval jsem o placení hodinkami a možností nahrávání hudby do nich. Jenže model, který by tohle uměl, plus byl odpovídajícně velký a měl běžecké funkce, je až 945. A ten už mi přišel příliš drahý.
    Baterka má vydržet jakýsi mrak dní. Na takový mrak jsem se ještě nedostal. Hodinky nosím celý den i noc (originální řemínek je velice příjemný a vůbec mi nedráždí kůži), skoro každý den proběhne nějaká měřená aktivita, cca hodina, přes mobil proběhne během každého dne bambilion různých oznámení, a v takovém režimu dobíjím cca každý pátý den, protože nemám rád baterku pod 30 %. Pro mě to je v pohodě. Asi by se to dalo nějak vyladit na delší výdrž, ale to nepovažuju za nutné.
    Pořídil jsem si hrudní pás, spárování bylo bleskové a bezproblémové, i když je to Polar. Díky tomu jsem do hodinek dostal další parametry, jako je laktátový práh nebo max hr a doladil tepové zóny. Doporučuju.
    Kolem a dokola, jsou to hodinky, které toho umějí víc, než jako velice amatérský sportovec využiju (například triatlon nebudu provozovat nikdy). Na druhou stranu mi dodávají mrak zajímavých informací a sportování mi díky nim přijde víc...jak to říct...pod kontrolou a smysluplnější.
    Rozhodně je můžu doporučit.

• , zakoupeno v Behshop.cz

• výdrž baterie;
    • jednoduché ovládání
    • aplikace Garmin Connect
    • váha oproti hodinkám Fenix
    • čitelný displej na slunci
    • řemínek v balení nemá systém QuickFit

Sporttester, který zvládá monitorovat všechny druhy sportů a díky jeho váze o něm na zápěstí vůbec nevíte. Za cenu 9090 Kč jasná volba.